- bezpieczeństwo

- kolorowe Parki

- indywidualne podejście

 

Do budowy każdego Parku podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością wykonania nawet najmniejszego szczegółu. Nasze parki w porównaniu do innych wykonane są z bardzo kolorowych materiałów. Malujemy każdy element składający się na Park. Platformy (podesty) a nawet opłotki (deseczki ochronne pomiędzy liną a drzewem) malowane są żółtym, widocznym impregnatem. Nasz produkt wyróżnia się w znaczący sposób od konkurencji: wyglądem, precyzją wykonania, dostosowaniem do potrzeb klienta oraz łatwą i bezpieczną obsługą. 

 

Atrakcje linowe oraz system asekuracji wykonujemy z atestowanych materiałów (normy UIAA I CE). Prace wykonywane są przez profesjonalnych monterów, m.in. Instruktorów Wspinaczki Skalnej
i Polskiego Związku Alpinizmu. 

Park zaprojektowany i wykonany jest według europejskiej normy
PN-EN 15567-1:2007, PN-EN 15567-2.

Do łączenia lin stosujemy podwyższonej wytrzymałości zaciski Typu A według europejskich norm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo Parku tworzą systemy linowe oraz profesjonalna obsługa przestrzegająca surowych norm wypracowanych przez Instruktorów parku JU-HUU. Każda osoba korzystająca z Parku przechodzi specjalne szkolenie. Przed upadkiem z wysokości chronią ją: kask, uprząż, system asekuracyjny, rękawiczki.